На провулку Лесі Українки (м. Підгайці) та вулиці Утратниця (с. Старе Місто) буде здійснений капітальний ремонт!

  • 248

      Не секрет, що однією із найболючіших проблем Підгаєцької громади є стан доріг та вулиць. І це не дивно, адже через недостатнє фінансування протягом багатьох років ремонт автомобільних доріг і вулиць здійснювався не у повному обсязі.

       Міський голова Ігор Мерена неодноразово наголошував, що покращення дорожньої інфраструктури Підгаєцької громади – це першочергове завдання теперішньої міської влади.    

  

      Завдяки спільним зусиллям народного депутата Івана Калаура, голови Тернопільської ОДА Володимира Труша та співпраці міського голови Ігоря Мерени  вже зроблений перший вагомий крок: розроблена проєктно- кошторисна документація для здійснення капітального ремонту на провулку Лесі Українки (м. Підгайці) на суму – 2, 6 млн. грн та вулиці Утратниця (с. Старе Місто) на суму  – 2,4 млн. грн. Кошти на відповідні ремонтні дорожні  роботи вже виділено із державного бюджету.

       Як кажуть у народі : «Один у полі не воїн», тому міський голова Ігор Мерена висловлює вдячність народному депутату Івану Калауру та голові Тернопільської ОДА  Володимиру Трушу за сприяння у виділенні коштів на ремонт вищезгаданих вулиць нашої громади.

     Як бачимо, тісна співпраця  завжди дає свої плоди, сприяє успішному розвитку громади та покращує рівень життя її мешканців.