ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА !

Підгаєцька міська рада повідомляє, що розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації від 12 січня 2022 року №18/01.02-01 затверджено Порядок використання коштів, передбачених обласною програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів підприємництва.

Порядок визначає механізм здійснення відшкодування за кредитами, що надаються банками-партнерами фонду розвитку підприємництва, з метою сприяння розвитку суб’єктів підприємницької діяльності, збільшення їх інвестиційної та економічної активності, створення нових робочих місць, зростання показників добробуту населення та збільшення надходжень до бюджету громади.

Порядок використання коштів додається.

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА / До уваги суб'єктів господарювання!