У Підгаєцькій громаді молились за мир та спокій в Україні з нагоди Дня Єдності!

Дата: 16.02.2022 15:47

Сьогодні, 16 лютого, у місті Підгайці на Майдані Незалежності Всечесні отці разом із керівництвом та жителями Підгаєцької громади молились за мир та спокій в Україні з нагоди Дня Єдності, який вперше відзначається у нашій державі.

Над Східною Україною вже восьмий рік як нависла чорна хмара війни, на якій гине цвіт української нації. І ворог не відступає, а прагне ще більше вторгнутись на нашу святу споконвічну українську землю.

На заході з нагоди Дня Єдності, організованому працівниками Народного Дому, до Всечесних отців та жителів Підгаєцької громади звернувся міський голова Ігор Мерена, котрий наголосив, що українці є єдиними у своєму прагненні до миру та свободи. Міський голова зазначив, що вже восьмий рік як українці захищають рідну землю і будуть прожовжувати мужньо її захищати та ніколи не стануть на коліна перед загарбником.

Всечесні отці разом із усіма присутніми на площі помолились за мир та спокій в Україні і закликали жителів  громади до єдності та щоденної милитви у такий тривожний час.

Ми, українці, миролюбна нація, але, якщо ворог наступатиме, ми захищатимемо свою землю до останньої краплі крові. Символічно, що під час сьогоднішнього заходу з нагоди Дня Єдності чорна зграя ворон обсіла хрест та куполи на храмі Всіх Святих Українського Народу, але прилетів білий голуб і повів чорних птахів за собою високо у небо, після чого ворони розлетілись.

Ми, український народ, віримо, що добро обов’язково переможе зло і Господь відведе будь – яку загрозу від України, а ворог неодмінно відступить від нашої рідної землі.

Слава нашим військовим!
Слава Україні! Героям Слава!