Новий он-лайн сервіс "Електронний кабінет особи з інвалідністю"

Дата: 16.02.2022 16:21

Електронний кабінет особи з інвалідністю
     Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує щодо можливості оперативного подання пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації через електронний кабінет особи з інвалідністю.
     Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі — КЕП), який можна отримати у зручному для Вас відділенні банку або податковій інспекції.
     На порталі Міністерства соціальної політики України, у розділі «Особам з інвалідністю» оберіть підрозділ «Електронний кабінет» перейдіть за посиланням
«Електронний кабінет особи з інвалідністю». Тут Ви зможете ознайомитися з Інструкцією користувача кабінету особи з інвалідністю на веб-порталі Централізованого банку даних з проблем інвалідності за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/20999.html , або переглянути відео.
     У разі виникнення питань звертатись за телефонами:

0978952750,(0352)52-11-81, (0352)52-31-67.