Гід з державних послуг – твій путівник у світі держпослуг

Дата: 16.02.2022 16:24

Обласна державна адміністрація повідомляє, що Міністерством цифрової трансформації розроблено Гід з державних послуг - єдиний офіційний ресурс (https://guide.diia.gov.ua), який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
     Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:
     інформацію про те, де можна отримати послугу й як її замовити;
     чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;
     може звернутися за отриманням такої послуги;
     строк та вартість надання державної послуги;
     вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги;
     куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.
     На Гіді можна знайти інформацію про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а його відвідуваність у середньому становить більше чим 5000 користувачів в день.

Гід з державних послуг – твій путівник у світі держпослуг | Новини |  Баштанська міська територіальна громада