Друге пленарне засідання 18 сесії Підгаєцької міської ради перенесене на 22 лютого 2022 року

Друге пленарне засідання 18 сесії Підгаєцької міської ради, заплановане на сьогодні, 17 лютого 2022 року, не відбулося в зв'язку із відсутністю кворуму.

Для прийняття деяких рішень  ради, які стосуються надання земельних ділянок у власність громадянам, необхідно 2/3 голосів від загального складу ради, тобто у випадку Підгаєцької громади - 18.  Так як усі питання, які було заплановано розглянути на другому пленарному засіданні  ради, стосуються вирішення земельних питань, депутати вирішили перенести друге пленарне засідання на вівторок, 22 лютого 2022 року, початок о 10.00 год. в Народному  Домі м.Підгайці.