Друге пленарне засідання 18 сесії Підгаєцької міської ради перенесене на 22 лютого 2022 року

Дата: 17.02.2022 23:46

Друге пленарне засідання 18 сесії Підгаєцької міської ради, заплановане на сьогодні, 17 лютого 2022 року, не відбулося в зв'язку із відсутністю кворуму.

Для прийняття деяких рішень  ради, які стосуються надання земельних ділянок у власність громадянам, необхідно 2/3 голосів від загального складу ради, тобто у випадку Підгаєцької громади - 18.  Так як усі питання, які було заплановано розглянути на другому пленарному засіданні  ради, стосуються вирішення земельних питань, депутати вирішили перенести друге пленарне засідання на вівторок, 22 лютого 2022 року, початок о 10.00 год. в Народному  Домі м.Підгайці.