Програма “Захисник Вітчизни” на 2022-2025 роки

Дата: 18.02.2022 00:33

Рішенням Підгаєцької міської ради від 14 лютого 2022 року No2474 затверджено Програму “Захисник Вітчизни” на 2022-2025 роки. Ініціатором прийняття Програми є сьомий відділ Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Метою програми є створення належних умов для проведення мобілізаційних заходів та підготовки до територіальної оборони, готовність усіх ланок воєнної організації, інших військових формувань та правоохоронних органів України, органів державної влади, територіальної громади, цивільного захисту (цивільної оборони), а також населення і території громади до участі в обороні, вирішення комплексу завдань щодо підготовки до збройного захисту у разі збройної агресії або відкритого збройного конфлікту та ведення територіальної оборони, військово-патріотичне виховання молоді, а також проведення призову громадян Підгаєцької територіальної громади на строкову військову службу, військову службу за контрактом, службу у військовому резерві.

Усього на реалізацію Програми заплановано 1 756, 0 тис.грн з міського бюджету на період до 2025 року. Андрій Чебан, капітан сьомого відділу Тернопільського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представляючи Програму перед депутатами, наголосив на необхідності фінансової підтримки з міського бюджету для забезпечення якісної та ефективної роботи особовим складом сьомого відділу  Тернопільськогорайонного ТЦК та СП та призовної дільниці