Підгаєцька центральна міська лікарня отримала новий апарат – комплекс моніторингу електрокардіосигналів «КАРДІОСЕНС К»

Дата: 18.02.2022 01:08

КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» отримала новий апарат – комплекс моніторингу електрокардіосигналів  «КАРДІОСЕНС К», придбання якого стало можливим завдяки небайдужості та активній громадській позиції фермерів Підгаєччини.

17 лютого 2022 року у Підгаєцькій міській лікарні відбулася зустріч представника фермерів Підгаєцької громади Мирона Боднарчука з директором КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Ігорем Кушніром, завідувачем терапевтичного відділення лікарні Степаном Цибульським та лікарем – кардіологом поліклінічного відділення Ольгою Кудлою.  Під час цієї зустрічі, на якій також були присутні  міський голова Ігор Мерена  та секретар міської ради Галини Пшеничняк, цей комплекс було передано лікарні.

Підгаєцька міська рада висловлює вдячність фермерам Підгаєцької громади, які відгукнулися на прохання та надали благодійну допомогу на придбання цього комплексу.

Ці люди заробляють на свій хліб нелегкою працею, однак не відмовились пожертвувати певну частину своїх коштів (в залежності від площі орендованих земель), а дехто й більше,  для допомоги лікарні.

Левову часку від вартості апарату (75,9 тис.грн) пожертвували фермери Боднарчук Я.М., Боднарчук М.Я., Боднарчук Б. Я. (32,3 тис.грн) та Троян М. М. (15,0 тис.грн).  Решту загальної вартості оплатили фермери: Лагойда М.М., Ружницький Є.Б., Пельц І.П., Шкром`юк В.М., Гарасюк В.П., Лапчак В.М., Бандура М.М., Іваськевич Я.А., Гіль Г.П., Лущак В.П., Чубатий М.З., Гайовий Б.В., Шуль І.М., Бачинський А.В., Іваськевич І.Р., за що їм усім сердечна вдячність від лікарів та міської ради.

Нехай Ваші добрі серця завжди будуть  чутливими до потребуючих, а Ваша щедрість віддасться сторицею. Цей апарат, без жодного сумніву, служитиме людям та допомагатиме  нашим лікарям діагностувати захворювання і лікувати пацієнтів.