Звернення міського голови Ігоря Мерени з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі громади, дорогі українці!

Сьогодні, 20 лютого, український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ця трагічна дата назавжди закарбована чорними літерами в українську історію, адже саме на 20 лютого 2014 року припав пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва під час Революції Гідності.

Усього Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих, котрі ціною власного життя вибороли свободу наступним поколінням та утвердили європейський напрямок розвитку України. Революція Гідності продемонструвала світовій спільноті одвічне прагнення українців бути вільними та незалежними.

На сьогоднішній день нашим священним обов’язком є не зрадити ідеалам Майдану та подвигу Героям Небесною Сотні!

Проте боротьба триває… Вже восьмий рік іде війна на Сході, де продовжують гинути патріоти.  Російський ворог не дрімає і  прагне захопити рідну землю, але разом із нашим мужнім військом український народ і надалі захищатиме свою державу. Ми стали сильнішими, загартованішими, боєздатнішими і будемо боронити Україну так само відважно і відчайдушно, як це робили Герої Небесної Сотні у 2014 році.

Герої не вмирають…

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Ігор Мерена