Оперативна важлива інформація!

Оперативні дані Штабу ради оборони Тернопільщини :
- на даний момент на Тернопільщині не проходять бойові дії
- відновлений міжміський громадський транспорт
- Серена повітряної безпеки не відміняється

До уваги всіх жителів Підгаєцької громади!

У громаді на даний момент проводиться робота щодо формування спільних патрульно-постових нарядів для несення служби.

Будуть задіяні власники мисливської зброї, інші добровольці. Якщо є бажаючі, необхідно звертатись в поліцію або військомат.

Поліція просить громадян повідомляти про підозрілих людей на вулицях.

У зв’язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи із забезпечення правопорядку на вулицях сіл і міст держави.

Поліцейські наряди забезпечують безпеку громадян та публічний порядок. Правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. Про всі підозрілі речі повідомляти на спецлінію поліції 102.

Також просять усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі. Поліцейські охороняють правопорядок, а також просять громадян зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації.

Віримо в Україну! Віримо в українську армію!
Слава Україні! Героям Слава!