Подяка міського голови Ігоря Мерени дружньому польському народу за благодійну допомогу!

Дата: 28.02.2022 17:40

Міський голова Ігор Мерена щиро вдячний своїм друзям- полякам із фірми «Vita Fruit» та братам Сулукам за фуру фруктів та овочів, яка прибула сьогодні вночі із Польщі до Підгаєцької громади!

Місцеві власники транспортних засобів доставили фрукти та овочі до військових частин, куди було відправлено наших чоловіків громади.

За ініціативи міського голови  благодійна допомога також  була надана  Підгаєцькій центральній міській лікарні  та дитячому будинку у м. Чорткові.

Нехай Господь воздасть сторицею нашому братньому польському народу за їх доброту та підтримку українського народу у такий важкий військовий час.

Слава Україні! Героям Слава!