Міський голова Ігор Мерена провів робочу зустріч з приватними підприємцями громади, котрі здійснюють торгівлю продовольчими товарами

Дата: 02.03.2022 16:05

Сьогодні, 2 березня 2022 року, відбулася робоча  зустріч міського голови Ігоря Мерени із приватними підприємцями громади, котрі здійснюють торгівлю продовольчими товарами.

У ході робочої зустрічі були розглянуті питання стосовно формування цін на продукцію в умовах зростання вартості продуктів харчування на гуртівнях, здорожчання пального та енергоносіїв.

Також погодили питання обмеження торгівлі підакцизними товарами з подальшою повною забороною такої торгівлі.

Вирішили:

- дотримуватися адекватної цінової політики та сприяти забезпеченню продуктами першої необхідності соціально незахищених верств населення;

-  від сьогодні, 02 березня 2022 року,  заборонити продаж алкоголю, окрім пива, а з понеділка, 07 березня 2022 року, повністю заборонити продаж алкогольних напоїв, включно з пивом.