Депутати Підгаєцької міської ради та міський голова Ігор Мерена підписали звернення про закриття неба над Україною!

05 березня 2022 року депутати Підгаєцької ради та міський голова Ігор Мерена підписали звернення до президентів США, Франції, канцлера Німеччини, прем’єр- міністра Великобританії,  Генерального секретаря НАТО, урядів і парламентів країн - членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО про закриття неба над Україною.

«Тисячі загиблих та ранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки - така ціна із зволіканням закриття неба! Діяти треба негайно!!!» - відзначили у зверненні депутати.

Ми сподіваємось, що світ дослухається до численних звернень, які сьогодні надсилають депутати рад усіх рівнів, громадяни, керівництво держави, і нададуть Україні такий необхідний захист.

Слава Україні! Слава нашим героям!