Підгаєцька міська рада постійно знаходиться на зв’язку із волонтерськими центрами смт. Козови та м. Тернополя

Дорогі друзі!

Кожного дня ми інформуємо вас про те, куди Підгаєцька  міська рада відправляє допомогу, яку приносять жителі громади та передають нам дружні європейські народи.

Підгаєцька міська рада, окрім відправки допомоги на потреби військовослужбовців, також постійно знаходиться на зв’язку із волонтерськими центрами смт. Козови та м. Тернополя.

З допомогою волонтерів ми також передаємо медикаменти, продукти, фрукти, овочі, домашню випічку, дитяче харчування, памперси, одяг та засоби особистої гігієни жителям тих регіонів, які опинилася у зоні гуманітарної катастрофи у зв’язку із активними бойовими діями. Зокрема, 15 березня, така гуманітарна допомога була відправлена у місто Миколаїв.

Страшна війна, увірвавшись у наші рідні домівки, зробила нас сильнішими та назавжди поєднала серця українців, які відтепер  б’ються у єдиному ритмі війни.

Слава Україні! Героям Слава!