Зроблено з любов'ю - домашня випічка для військовослужбовців

Дата: 18.03.2022 16:09

Кожного дня Підгаєцька міська рада інформує громаду про те, куди відправляється допомога, яку надають нам люди доброї волі.

Ми дуже часто передаємо військовослужбовцям, військовим госпіталям, медичним закладам, дитячим будинкам запашну домашню випічку.

Частина домашньої випічки, якою охоче ласують наші військові, діти та нужденні, виготовляється у школах Підгаєцької громади.

Міською радою організовано переробку зерна, яке надають с/г виробники громади як благодійну допомогу, а ТзОВ «Сільцівське» перемелює зерно на муку.

Цю муку ми також передаємо на потреби військових частин, госпіталів, а також місцевої Тероборони. Окрім цього, муку було розпреділено по загальноосвітніх закладах, де вчителі та працівники шкіл охоче виготовляють смачну випічку.

Талановиті учні громади малюють  патріотичні малюнки та прикріплюють на коробки із випічкою, підтримуючи бойовий дух Збройних Сил України!

Ми щиро дякуємо кожному, хто долучається  до процесу виготовлення  запашної випічки у шкільних їдальнях чи домашніх кухнях, і цю  любов та турботу відчувають наші військовослужбовці навіть на відстані.

Слава Україні! Героям Слава!