Дата: 19.03.2022 11:46

Уже традиційно навесні велика увага у нашій громаді звертається на прибирання кладовищ та прилеглих територій установ, підприємств та організацій.

За ініціативи міського голови і з допомогою свідомих громадян ведуться роботи по покращенню благоустрою міського кладовища, зокрема, вирубування заростей, кущів та вивезення  сміття.

Сухі вирубані гілля та кущі із залученням спеціальної техніки (подрібнювач деревини) подрібнюються і будуть використані  для опалення шкіл, де застосовується тверде паливо.

Висловлюємо щире прохання до наших громадян: після прибирання могил своїх рідних і близьких викидайте сміття на цвинтарі в одному визначеному місці, де можливий під’їзд техніки.

Давайте шанобливо ставитися один до одного та до місця останнього спочинку наших рідних та близьких!

Просимо особливу увагу звернути на занедбані могили, які ніхто не прибирає, та проявити громадську свідомість.