20 березня частину з отриманої благодійної допомоги - медикаменти від польських та австрійських друзів, а також австрійських лікарів було доставлено до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» м.

Дата: 20.03.2022 20:21

20 березня частину з отриманої благодійної допомоги - медикаменти, які передав Підгаєцькій громаді президент  польської фірми Fibrain пан Rafal Kalisz, було доставлено до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь»  м. Київ.

Ці медичні препарати, які фірма Fibrain отримала від своїх друзів - компанії
Rosendahl та лікарів із Стирії ( Styria)- регіону Австрії, допоможуть поставити на ноги наших мужніх воїнів, котрі, захищаючи українську землю від московської орди, отримали поранення та перебувають на стаціонарі у військовому госпіталі.

Нехай Господь воздасть сторицею нашим європейським друзям за милосердя та допомогу українським Героям!