Важлива інформація для керівників сільськогосподарських підприємств Підгаєцької громади!

Шановний керівник сільськогосподарського підприємства Підгаєцької громади!
    На виконання листа Тернопільської обласної військової адміністрації від 17.03.22 N04-2211/12 "Щодо забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції в особливий період", з метою нормалізації функціонування національної економіки та виконання мобілізаційного завдання, ПРОСИМО: збільшити посів ярих культур, таких як:
-  пшениця;
-  ячмінь;
-  гречка;
- овес;
-  кукурудза на зерно;
-  цукровий буряк;
- овочі під урожай 2022 року.

Враховуючи тверду позицію народу щодо Перемоги України над рашистською ордою, ця посівна, поряд із Вашою неоціненною поміччю ЗСУ, стане фундаментом успішної боротьби з окупантами і швидшого завершення війни!
     Разом з тим, повідомляємо про державну підтримку аграрної галузі для проведення весняно-літніх польових робіт за посиланням:

Бог у поміч!