Домашня рибна та м’ясна консервована продукція для військовослужбовців – смачно та ситно!

Дата: 22.03.2022 14:34

Війна поділила життя кожного українця До і Після. У нашій громаді працівники різних сфер, а також люди доброї волі, не дивлячись на важкі реалії війни, активно включилися у волонтерське життя. І, як то кажуть, не випічкою єдиною...

Оскільки мужні військовослужбовці потребують  багато енергії та сил, щоб тримати оборону та знищувати клятого ворога, Підгаєцькою міською радою організовано виготовлення м’ясної та рибної домашньої консервованої продукції на потреби військовослужбовців.

Вчителі, працівники загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів громади, а також люди доброї волі долучилися до цього процесу. Сировину, зокрема, для виготовлення рибних тушонок, надали орендарі водних об’єктів, а для виготовлення  м’ясних тушонок та паштетів – сільськогосподарські виробники громади, а також свідомі громадяни. Частину півлітрових банків принесли жителі громади, а частину - надали підприємці.

Як ви бачите у наших щоденних звітах, ми відправляємо цю консервацію нашим захисникам на передову, у військові частини, госпіталі, а також людям, котрі опинилось у зоні гуманітарної катастрофи.

Кожен із нас -воїн невидимого фронту, але допомога кожного є безцінним внеском у спільну перемогу над московською ордою!  Дякуємо кожному, хто підтримує волонтерський рух, і вдома чи у інших місцях виконує цю важливу місію!

Слава Україні! Героям Слава!