Дата: 24.03.2022 16:41

Географія гуманітарної допомоги, яку надають, зокрема, наші підгайчани та жителі громади із- за кордону, з кожним днем збільшується.

Ми щиро дякуємо підгайчанам Роману та Інні Лукасевич, які проживають в Італії, Лоано, за надіслані ліки.

Медикаменти є життєво необхідними, особливо на передовій, нашим військовослужбовцям, котрі кожен день ходять під кулями та, на жаль, отримують поранення різного ступеня. І наявність необхідних медичних препаратів та вчасно надана медична допомога дуже часто рятує життя нашим захисникам!

Нехай Господь береже кожного українського воїна! Слава Україні! Героям Слава!