Завершуються роботи з благоустрою міського цвинтаря

Дата: 28.03.2022 14:45

З приходом весни вже стало доброю традицією прибирати кладовища громади, зокрема, і міський цвинтар.

«З повагою та шаною ставитись до останнього місця спочинку наших рідних та близьких, а також всіх інших захоронених – це наш священний обов’язок як свідомих та відповідальних громадян», - говорить  міський голова Ігор Мерена, котрий і є ініціатором генерального прибирання міського кладовища.

До наведення благоустрою на цвинтарі долучилось понад 100 працівників підприємств, установ та організацій Підгаєцької громади, а також свідомих жилетів міста.

Міською радою було організувано масштабний зріз заростей та кущів, які подрібнили за допомогою спеціальної техніки, а вже подрібнену деревину передадуть закладам освіти, що використовують котли на тверде паливо.

На знак вдячності братньому польському народу, який надає безпрецедентну допомогу  українцям у цій страшній війні,  громадяни приділили особливу увагу польським похованням та розчистили їх.

«Облагородити могили предків наших братів та сестер із Польщі – це найменше, що ми можемо зробити аби віддячити дружньому польському народу за милосердя та руку допомоги у цей час війни», - наголосив міський голова.

Також повністю було розчищено німецький військовий цвинтар, який впродовж років перебував у занедбаному стані.

«Такого чистого та прибраного цвинтаря у Підгайцях ще не було», - коментують місцеві жителі.

Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї суспільно- корисної справи, та закликаємо підтримувати кладовище  у такому ж охайному стані й надалі.