Увага!Знову нагадуємо! Палити суху траву заборонено!

Дорогі мешканці Підгаєцької громади!
Підгаєцька міська рада неодноразово наголошувала на забороні спалювання сухої трави!
Однак, на жаль, знову маємо непоодинокі такі факти по селах громади, горять цілі масиви сотні, тисячі квардратних метрів!
Задіюються пожежні автомобілі у період воєнного часу, коли у будь-який момент може виникнути надзвичайна ситуація та необхідність застосувати сили пожежо-рятувальної частини з метою порятунку людських життів!
Тому попереджаємо ще раз: ст. 245 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків.
Памятайте, там, у тій сухій траві - прихисток польових тваринок, а ще випалювання руйнує родючу здатність грунтів.
Будьте мудрими, будьте свідомими, будьте українцями!