Підгаєцька міська рада продовжує відправляти найнеобхідніші речі до військовослужбовців, госпіталів та лікарень.

Інформуємо вас про те, що вже доставлено гуманітарну допомогу у місто Васильків, Київщина, до військовослужбовців та місцевої лікарні, де перебуває на стаціонарному лікуванні багато поранених військових.

Допомога включала:
- Спальні мішки
- Карімати
- Балаклави
- Підштанники
- Турнікети
- Павербанки (Power Banks)
- Ліхтарики
- Батарейки АА та ААА
- Засоби ручної вентиляції легень
- Аптечки (2види)
- Антибіотики
- Протизастудні засоби
- Бинти кровоспинні
- Бинти еластичні
- Битни звичайні
- Бор, Йод, Дезинфектори ран
- Антисептики

Військовослужбовці, котрі вже отримали такі життєнеобхідні речі, а також працівники лікарні у місті Васильків щиро дякують нашим братам і сестрам із Польщі, а також друзям з інших європейський країн за гуманітарну допомогу, адже медикаменти та інші медичні засоби є вкрай необхідними при рятуванні життів наших мужніх захисників!

P.S. У цілях безпеки ми не виставляємо світлини із військовослужбовцями.