Гуманітарна допомога , передана Підгаєцькою міською радою, вже доставлена у місто Вознесенськ, що на Миколаївщині

Українців та усіх людей доброї волі об’єднує спільна і єдина на даний момент професія - волонтер!

До волонтерського руху також долучився і наш земляк із села Гнильче отець Андрій, котрий має парафію на Миколаївщині.

31  березня отець Андрій звернувся до Підгаєцької міської ради за допомогою на потреби військових, котрі несуть службу у місті Вознесенськ, Миколаївщина, та людей, котрі опинились у зоні гуманітарної катастрофи.

Допомога одразу була надана та включала:
- домашню випічку;
- продукти;
- дитяче харчування;
- памперси;
- маскувальну сітку;
- медикаменти;
- бинти;
- спальні мішки
- засоби гігієни;
- шкарпетки;
- сигарети;
- солодощі;
- чай, кава

Ми раді вам повідомити, що з вашими молитвами та Божою допомогою такі необхідні продукти, медикаменти та інші речі вже успішно доставлено отцем Андрієм до адресатів!

Військовослужбовці та потребуючі вдячні за надання цінної допомоги! А ми, у свою чергу, дякуємо отцю Андрію за доставку такої життєнеобхідної допомоги і ту важливу волонтерську місію, яку священник зараз виконуєте!