"Нехай блага вістка у величне свято Благовіщення зігріє душу українському народу, який з молитвами та з нетерпінням чекає благу вість про перемогу", - міський голова Ігор Мерена

Дата: 07.04.2022 13:26

Слава Ісусу Христу!
Шановні жителі громади, дорогі українці!

У такий важкий час для українського народу, коли наші серця здригаються від вибухів та сирен, коли невинна кров убієнних проливається на українську землю, коли сльози матерів ллються рікою, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці хочеться у молитвах попросити Діву Марію накрити своїм омофором наших відважних воїнів, захистити рідну землю та закрити небо над Україною.

Нехай блага вістка у величне свято Благовіщення зігріє душу українському народу, який з молитвами та з нетерпінням чекає благу вість про перемогу!

Нехай Господь береже кожного із Вас, кожного воїна, кожну українську родину та багатостраждальну нашу Україну і дасть нам сили у цій жорстокій кривавій війні!

З повагою міський голова Ігор Мерена