Підгаєцька міська рада продовжує надсилати допомогу у різні регіони України

Підгаєцька міська рада продовжує надсилати допомогу у різні регіони України.

Підгаєцькою міською радою за останні два дні, окрім адресної допомоги нашим воїнам- землякам, було також надіслано гуманітарну допомогу:

- у місто Бровари, більше тонни допомоги, яку вже доставлено у місце призначення
(1 ящик медикаментів, 2 мішки муки, 5 мішків цукру, 2 ящики яблук, 6 мішків картоплі,  крупи, смалець, томатна паста, часник, рис, макарони, гречка, морква, буряк, 2 ящики домашніх  тушонок і паштетів, повидло, 3 літри меду, памперси, засоби особистої  гігієни (див. фото 1,2,3)

-  для потреб військовослужбовців в іншому напрямі (3 ящики домашніх тушонок і паштетів, домашня випічка, засоби особистої гігієни, маскувальна сітка, тощо) ( див. фото 4,5)

Також міська рада долучилась до допомоги військовослужбовцям
 -  у Харківському напрямку  (макарони, домашня випічка, мука, цибуля)( див. фото 6)

Спільними зусиллям ми неодмінно переможемо у цій війні!