Підгаєцькою міською радою знову відправлено гуманітарну допомогу у село Мотижин Макарівського району Київської області

Дата: 07.04.2022 18:50

Підгаєцька міська рада попередньо  повідомляла вас про доставку  допомоги у село Мотижин Макарівського району Київської області людям, котрі опинилися в окупації.

Ми шоковані звісткою про звірське вбивство рашистами старости села Мотижин із сім’єю, з якою працівники міської ради неодноразово спілкувалися до її зникнення.

Дякуючи Збройним Силам України, село Мотижин на даний момент вже звільнено від окупантів, а люди потребують допомоги.

6 квітня Підгаєцькою міською радою знову відправлено гуманітарну допомогу у село Мотижин:
- 1 коробка з медикаментами (жаропонижуючі, ліки від тиску, серця, при шлункових розладах, алергії, астмі);
- 2 коробки перев’язувальних матеріалів;
- ящик помідорів;
- домашня випічка;
- домашні тушонки;
- засоби особистої гігієни;
- мед;
- дезинфікатори;

Ворог обов’язково  відповість перед Богом і законом за всі катування та знущання над невинними душами.