До уваги громадян

Дата: 07.04.2022 09:51

Офіс Генерального прокурора продовжує виконувати координаційну роль і в умовах воєнного стану, об’єднюючи зусилля правоохоронців, експертів, представників громадських, міжнародних організацій, ЗМІ, журналістів і всіх, хто хоче допомогти і фіксує вбивства мирних громадян та інші міжнародні злочини Російської Федерації на нашій землі.

Вся важлива інформація про такі злочини Російської Федерації має бути акумульована і задокументована правильно. Для цього вже створено та функціонує єдиний ресурс - warcrimes,gov.ua. Це своєрідний доказовий хаб, з яким працюють всі правоохоронні і державні органи. На сайті платформи розміщена покрокова інструкція для тих, хто передає свідчення злочинів Російської Федерації. Дотримуючись її, кожен зможе зробити великий вклад у нашу спільну перемогу і на юридичному фронті.

Тому згідно листа Офісу Генерального прокурора від 12.03.2022 № 06-21ВИХ-22 в межах повноважень докази воєнних злочинів розміщувати на інформаційній платформі warcrimes.gov.ua.