Подяка пастору церкви Християн віри євангельської Руслану Полікровському та фонду Together for Ukraine за надану допомогу на потреби військовослужбовців

Дата: 15.04.2022 10:14

Знову необхідні надходження у великій кількості - футболки, шкарпетки та турнікети!

Саме наявність турнікету у аптечці воїна- це надважливо! Турнікет - це невеликий і легкий кровоспинний джгут нового покоління, здатний зупинити небезпечну для життя кровотечу верхніх чи нижніх кінцівок в лічені секунди. А вчасно і якісно зупинена кровотеча- це врятоване життя українського воїна!

Ми щиро дякуємо пастору церкви Християн віри євангельської  Руслану Полікровському Руслан Полікровський та фонду Together for Ukraine за надану допомогу на потреби військовослужбовців!

Справді, разом та з Божою допомогою ми здобудемо Перемогу!