Привітання міського голови Ігоря Мерени із світлою Вербною Неділею!

Дата: 17.04.2022 07:19

Шановна громадо, дорогі українці!

Щиро вітаю Вас із світлою Вербною Неділею, днем, коли Господь увійшов у Єрусалим!

У мирний час за доброю українською традицією ми у цей величний день відвідували храми, зустрічались з родиною, друзями за святковим столом, «били» один одного різкою верби та з нетерпінням чекали Великодня…

Але одна страшна лютнева ніч змінила нас, змінила нашу свідомість, змінила Україну.

Наші серця сьогодні здригаються від вибухів та сирен, а українська земля вмивається  кров’ю своїх вірних синів і дочок.

У когось вже немає сім’ї, родини, друзі, хтось вже залишився без рідної домівки, а у багатьох містах і селах вже немає й навіть храму…У цей тривожний час всі українці об’єдналися у спільній Господній молитві і є незламними у своїй боротьбі за правду та свободу.

Тож нехай ця Вербна Неділя принесе кожному із Вас здоров’я, душевний спокій, злагоду та Перемогу!Нехай Господь захистить кожну українську родину та наших мужніх воїнів від ворожих куль та зішле своє благословення!

За тиждень - Великдень!

Слава Україні!