Понад 200 Великодніх «кошиків», а також біля 130 адресних коробок відправлено військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади!

Підгаєцька громадо, ви - неймовірні!

Понад 200 Великодніх «кошиків», а також біля 130 адресних коробок для військовослужбовців, призваних від нашої громади,  відправлено  у Львівському, Рівненському, Тернопільському, Київському, Полтавському, Черкаському, Харківському, Кіровоградському,  Луганському, Дніпропетровському, Донецькому та всіх інших напрямках, де є наші воїни!

Понад 350 запашних пасок, біля 350 кг, як у нас в народі кажуть - цвіклів, біля 400 кг м’ясної продукції, а також фрукти, овочі, домашню випічку та інші смаколики скуштують наші дорогі захисники!

Підгаєцька міська рада щиро дякує всім людям, які долучилися до формування Великодніх кошиків для військовослужбовців, призваних від нашої громади.

Дякуємо кожному жителю громади, кожній українській родині, кожній матері, батькові, братові, сестрі, кожному підприємцю, кожній старості, кожному волонтеру, всім працівникам підприємств, установ, організацій, фермерам, освітянам громади, а також нашим європейським друзям, українцям, які проживають за кордоном і усім людям доброї волі. Дякуємо нашим найменшим українцям, які, малюючи  неймовірні малюнки, мотивують і надихають наших воїнів на нові звитяги!

Щира подяка за щоденну молитву всьому духовенству громади та всім українським воїнам за захист нашої держави!

Нехай Господь береже весь український народ та наших захисників!

????????Слава Україні! Героям Слава!