Підгаєцька міська рада висловлює щиру вдячність за місію допомоги Міжнародної організації з міграції (ООН) у партнерстві із ТОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка за отримання кухонного приладдя

Дата: 19.04.2022 16:26

Підгаєцька міська рада висловлює щиру вдячність за місію допомоги Міжнародної організації з міграції (ООН) у партнерстві із ТОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка за  отримання  кухонного приладдя у кількості близько 200 наборів.

Поділяючи відповідальність стосовно прихистку вимушених переселенців, працівниками Підгаєцької міської ради вживаються заходи щодо їх розміщення на території громади.

По мірі можливості ми забезпечуємо внутрішньо переміщених осіб (ВПО)  продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, медикаментами, а відтепер  матимемо у наявності і такі необхідні кухонні приладдя!