Готуючись до свят та з метою покращення благоустрою міста, у Підгайцях висадили 83 туї!

Дата: 19.04.2022 16:33

Посадити дерево – це благородна справа, яка символізує продовження життя та роду.

Долучилось до цієї благородної місії  і керівництво Підгаєцької міської ради, яке організувало висадку 83 деревець у місті Підгайці, зокрема, і біля пам'ятників Жертвам кривавої неділі та Борцям за волю України!

Цю чудову ідею вдалось організувати завдяки дружній команді людей у громаді. Дякуємо працівникам дитячого ясла- садка «Журавлик» за висадку цих зелених красунь- туй!

«Маю надію, що ці зелені дерева трішки піднімуть настрій мешканцям громади та стануть окрасою міста», наголосив міський голова Ігор Мерена