Звернення міського голови Ігоря Мерени в день пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 08:00

Шановні жителі громади!

26-го квітня Україна відзначає 36-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС. Цей день назавжди змінив хід історії і зруйнував життя та скалічив долі мільйонів. Вибух на четвертому енергоблоці атомної електростанції – це катастрофа  планетарного масштабу, яка мала та й досі має згубний вплив на людство та навколишнє середовище.

Водночас Чорнобильська трагедія стала символом людяності і героїзму. Ліквідатори страшної  аварії  відчайдушно вели бій на смерть із полум’ям та наслідками катастрофи.  Багато наших мужніх і відважних земляків були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вони зробили свій безцінний вклад у недопущення розширення радіаційного лиха.

Світла пам’ять всім, хто загинув або не дожив до сьогоднішнього дня через хвороби, спричинені радіацією. Ці рани ніколи не загояться…Ми низько схиляємо голови перед всіма ліквідаторами катастрофи та бажаємо їм сили і здоров’я на довгі роки. У перші дні цієї смертоносної російсько - української війни, яку ми зараз переживаємо, Чорнобильська АЕС знову стала небезпечною зоною та предметом шантажу та залякування українців.

Проте ми кажемо: ніколи знову з Божою поміччю…

З повагою міський голова Ігор Мерена