Одинокі непрацездатні громадяни, а також діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, Підгаєцької громади отримають продуктові набори до Великоднього кошика.

Дата: 21.04.2022 15:56

Підгаєцька міська рада сформувала і передала 25 Великодніх подарунків дітям- сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо жителям громади, нашим європейський друзям, а також людям доброї волі за надану благодійну допомогу.

До формування дитячих Великодніх подарунків долучився і народний депутат Іван Чайківський, котрий передав через міського голову Ігоря Мерену солодощі та дитяче харчування.

96 одиноких непрацездатних громадян також отримають набори із найнеобхіднішими продуктами, ковбаскою та запашною паскою напередодні  Великодніх свят через працівників КУ«Центр надання соціальних послуг».

Нехай свято Христового Воскресіння у цей важкий час для українського народу принесе кожному душевний спокій та Господнє благословення!