Привітання міського голови Ігоря Мерени з Днем Матері!

Дата: 08.05.2022 08:00

Дорогі матері!

Традиційно у другу неділю травня ми відзначаємо одне із найпрекрасніших весняних свят - День Матері!

Мама – найрідніша, бо теплотою свого серця може розтопити будь - яку кригу, а добротою душі - освітити будь – яку темряву.  Мама - найдорожча, бо завжди зрозуміє, пробачить, приголубить. Мама - наймудріша, бо завжди дасть слушну пораду. Мама - берегиня сімейного вогнища, бо її щоденні молитви захищають від всього злого.

І  у цей важкий час для українського народу, коли кожне материнське серце розривається від болю, коли кожне материнське серце здригається від вибухів, коли кожне материнське серце чекає сина чи дочку з війни, лише щира молитва дає сили продовжувати нашу боротьбу з ворогом та вселяє віру у Перемогу!

Тож дорогі матері, доземний уклін Вам за дарунок життя і материнську любов! Прийміть  слова вдячності й пошани за Ваш важкий щоденний труд!  Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту та сімейного затишку. Нехай Пресвята Богородиця зішле на Вас своє благословення і захистить всіх українських  дітей, всі українські родини та Україну!

Зі святом, дорогі матері!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Ігор Мерена