На прохання військовослужбовців, призваних від Підгаєцької громади, придбано автомобіль марки Hyundai Galloper!

Дата: 11.05.2022 16:22

На прохання військовослужбовців, призваних від Підгаєцької громади, придбано автомобіль марки Hyundai Galloper вартістю разом із доставкою 10 800 злотих за рахунок частини коштів, зібраних з одноденного заробітку працівників Підгаєцької міської ради, Фінансового відділу (кер. Полячук О.Б), працівників відділу культури, закладів культури, художньої та музичної шкіл, працівників КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня», (кер. Кушнір І.Б.), КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги» (кер. Виваль Б.М.), Центру розвитку педагогічних працівників (кер.Старка В.Б), КУ «Центр надання соціальних послуг» (кер. Драпак Ю.В.), Інклюзивного центру,(кер. Котілок Г. І.), працівників відділу освіти, дошкільних та загальноосвітніх закладів громади.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до благородної справи, а також нашим волонтерам Ярославу Гончару та Івану Кунцьо за оперативну доставку цього автомобіля.

Разом до Перемоги!