Дата: 17.05.2022 16:08

Міський голова Ігор Мерена у рамках акції «Подаруй дитині книжку- подаруй дитині радість» передав німецькій благодійній організації «Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.» україномовну дитячу літературу для наших дітей, які вимушено покинули рідні домівки та проживають у Німеччині.

Україномовна література допоможе дітям з користю провести дозвілля. Наймолодші  українці, читаючи книги рідною мовою, почерпнуть для себе цікаву інформацію.

Щиро вдячні німецькому народу за доброту та милосердя до наших матерів і дітей, а також Тернопільській  обласній універсальній науковій бібліотеці, КЗ "Культурно- бібліотечний центр" і управлінню освіти Підгаєцької міської ради за надання книг.