Міський голова Ігор Мерена вручив Подяку від Підгаєцької громади Лєшеку Колаковські Leszek Kolakowski, керівнику польської компанії DROK, за надання благодійної допомоги та підтримку!

Дата: 17.05.2022 16:46

Ця страшна війна показала, хто є друг, а хто- ворог. Польський народ, підставивши братське плече українцям у найважчі часи, продемонстрував неймовірну людяність та милосердя.

Міський голова Ігор Мерена вручив Подяку від Підгаєцької громади Лєшеку Колаковські  Leszek Kolakowski, керівнику польської компанії DROK, за надання благодійної допомоги та підтримку!

Українці щиро вдячні за доброту, а польсько- українське братерство назавжди увійде в історію.