Автомобіль марки Hyundai Gallope передано на потреби військовослужбовців, призваних від Підгаєцької громади

На прохання наших захисників придбано автомобіль марки Hyundai Galloper.

Транспорний  засіб, як зазначалось раніше, куплено за кошти, зібраних працівниками Підгаєцької міської ради, її виконавчих органів та комунальних установ (одноденний заробіток).

19 травня 2022 року волонтери відправились у Донецькому напрямку, щоб передати цей транспортний засіб військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади.

Також на потреби армії передано допомогу: домашню випічку, тушонки, консерви, мівіну, лимони, цукерки, енергетичні батончики, яблука, хліб, каву, шланг, футболки, засоби особистої гігєни, сигарети, змінний одяг.

Дякуємо жителям громади, польським і німецьким друзям, а також всім людям доброї волі за надання благодійної допомоги!

Нехай Господь допоможе волонтерам успішно доїхати до пункту призначення.