Німецька благодійна організація «Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.»надала допомогу на потреби людей, котрі опинилися у зоні гуманітарні катастрофи

Дата: 20.05.2022 12:22

(the English version follows the Ukrainian one)

Німецька благодійна організація «Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.», яку очолює Діана Кокоц, надала допомогу на підтримку українських людей, котрі опинилися у зоні гуманітарні катастрофи.

Допомога включала: генератори (10 шт.), медикаменти (сироп від кашлю, перев’язувальні матеріали), комплект швидкої допомоги 550, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, памперси,  крупи, макарони, консервовані продукти, чай, кава, батареї, ліхтарики, газова плита та балончики, постільні приналежності, жіночий, чоловічий та дитячий одяг.

Частина гуманітарної допомоги  буде відправлена у Донецькому, Луганському на Дніпропетровському напрямках на потреби військовослужбовців та людей, які опинилися у зоні гуманітарної катастрофи.

Щиро дякуємо німецьким друзям із  благодійного фонду  «Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.» за надання гуманітарної  допомоги, а також Ігорю та Оксані Демелько, котрі приклали максимум зусиль, щоб надання  цієї  благодійної допомоги стало реальністю.

Спільними зусиллями та міжнародною підтримкою ми неодмінно здобудемо Перемогу!

German Charitable Organization "Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.”, led by Diana Kokots, has provided assistance to support Ukrainian people who found themselves in humanitarian disasters zone.

Assistance included: generators (10 pcs.), medicine (cough syrup, dressings), ambulance kit 550, personal hygiene products, baby food, diapers, cereals, pasta, canned food, tea, coffee, batteries, flashlights, gas stove and spray cans, bedding, women's, men's and children's clothing.

Part of the humanitarian aid will be sent to Donetsk, Luhansk and Dnipropetrovsk areas for the needs of Ukrainian people in the humanitarian catastrophe zone.

We truly thankful the German friends of the  «Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.» Charitable Foundation for humanitarian aid, as well as Ihor and Oksana Demelko, who made every effort to make this charitable aid a reality.

With joint efforts and international support, we will celebrate a Victory in this bloody war without any doubt!