22 травня 2022 на легендарному стадіоні «Нива» відбувся благодійний дитячий футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України!

22 травня 2022  на легендарному стадіоні «Нива» відбувся благодійний дитячий футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України!

Вісім футбольних команд взяли участь у благодійному турнірі. За підсумками матчів Кубок турніру здобула команда «Еліта-1» - Бучач, яку ми щиро вітаємо та бажаємо подальших перемог! Інші команди розташувались в турнірній таблиці у такому порядку:

1.«Еліта-1»- Бучач
2.«Чемпіон»- Глибочок
3.ФК «Біскуп» Тернопіль
4.СШ»-  Бережани
5.Еліта-2»- Бучач
6.Чемпіон» - Підгайці
7.Чемпіон» -  Тернопіль
8.Чемпіон» - Зборів

У рамках благодійної ярмарки зібрано 5100 грн., які будуть передані на потреби ЗСУ.
Щиро дякуємо працівникам культури громади за смачну ярмаркову продукцію.

Висловлюємо вдячність всім учасникам турніру: організаторам, гравцям, тренерам, батькам, глядачам за дружню атмосферу та справжню боротьбу на футбольному полі.

Кожен із нас сьогодні  є воїном на своєму фронті і спільними зусиллям ми неодмінно здобудемо Перемогу!