Подяка підгайчанці Мар’яні Паламар та Jonathan Cottal з Іспанії за гуманітарну допомогу

Дата: 23.05.2022 17:04

За сприяння підгайчанки Мар’яни Паламар, яка проживає у Іспанії,  отримано гуманітарний вантаж, а саме памперси, чоловічий, жіночий, дитячий одяг, а також взуття.

Висловлюємо подяку Jonathan Cottal, котрий організував реколекції у місті Памплона, Саламанка, Замора, де було зібрано допомогу. До співпраці долучились друзі та родичі Jonathan Cottal, а декілька приватних магазинів надали кошти на пальне з Іспанії до Польщі. Дякуємо водіям Jonathan Corral та Mariano Tsbetanov за доставку гуманітарного вантажу до Польщі, а Василю Мерені - до України.

Підгайчани за кордоном створили свій тил допомоги і, не дивлячись на те, що знаходяться далеко від рідної домівки, роблять вагомий вклад у спільну Перемогу.

P.S Шановні внутрішньо переміщені особи (ВПО), якщо у вас є потреба у одязі, то приходьте, будь ласка, до міської ради за адресою:
м. Підгайці, вул. Шевченка, 39