26 травня 2022 року у східному напрямку відправлено допомогу військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади

Дата: 26.05.2022 16:36

26 травня 2022 року шістдесяти чотирьом військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади, відправлено допомогу у Полтавському, Донецькому, Запорізькому,  Житомирському та Сумському напрямках.

Передано 21 комплект військової форми, яку пошили із піксельної тканини. Вдячні народному депутату та нашому земляку Івану Калауру, котрий надав як благодійну допомогу дану тканину.

Допомога військовослужбовцям включала:
- військова форма, кепки;
- плитоноска;
- тактичні рукавиці;
- ножі;
- бинти;
- футболки та шкарпетки;
 - продукти( мед, тушонки, паштети, мівіна, домашня випічка, енергетичні батончики, цукор, чай, кава);
- засоби гігієни (вологі серветки, зубні щітки та пасти, станки та пінки для бриття, гелі для душу, шампуні, рушники);
- сигарети

Щиро дякуємо Рафалу Калішу (Rafal Kalisz), президенту польської фірми «Fibrain» місто Жешув, Збіґнєву Сухита Zbigniew Suchyta, бурмістру польського міста-партнера Стшегом, Галині Косинській (Galyna Kosyn'ska ), Ярославу Футерко та ресторану Ukrainian Cafe & Restourant, місто Лондон, Англія, а також всім європейським і американським друзям  та людям доброї волі за надання гуманітарної допомоги, яка передається на потреби військовослужбовців та людям, котрі опинилися у зоні гуманітарної катастрофи.

Спільними зусиллями та впевненими кроками вперед ми здобудемо Перемогу!