1 червня 2022 року у Підгаєцькій громаді стався прикрий випадок отруєння бджіл

Дата: 01.06.2022 17:36

Нажаль,  1 червня 2022 року, у громаді стався прикрий випадок отруєння бджіл.

На звернення потерпілих власників пасіки, оперативно відреагувала комісія міської ради із даного питання. В ході обстеження місця події на території Голгочанського старостинського округу було відібрано зразки отруєних бджіл для подальшого проведення експертизи.

Однак, під час роботи комісії, власниками пасік було досягнуто певного порозуміння з фермером та вирішено більш тісно комунікувати з питань обробітку полів ЗЗР та пестицидами.

Дійшли згоди у конфлікті, виходячи з позиції, що на сьогодні українці воюють тільки з рашистами, а ми живемо та працюємо поряд на тих умовах, аби один одному,  якщо не допомогти, то, бодай, не нашкодити!

Додатково інформуємо місцевих фермерів: про місце та час обробки полів засобами захисту рослин та пестицидами просимо повідомляти заздалегідь міську раду за тел. (0971308520), а також старосту відповідного округу!

Дякуємо за розуміння!