Управлінням Держпраці у Тернопільській області інформує

Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці за сприяння Проєкту МОП "На шляху до безпечної здорової та задекларованої праці в Україні" запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!".
         На обласному рівні інформаційна кампанія " Україна працює!" проводиться Управлінням Держпраці у Тернопільській області.
         Економіка області повинна працювати - для підтримки армії та наближення нашої перемоги.
         Кожного тижня Управління Держпраці у Тернопільській області розповідатиме, де шукати відповіді на ці та інші найактуальніші запитаня.
         Слідкуйте за оновленнями!

Більше: інформаційний портал Управління Держпраці у Тернопільській області