"Журналісти у сьогоднішніх умовах кривавої війни, ризикуючи власним життям, впевнено тримають інформаційний фрон", - міський голова Ігор Мерена

Дата: 06.06.2022 10:02

Шановні журналісти!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Бути на вістрі подій, оперативно подавати інформацію, вміти здивувати читача креативністю, стояти на сторожі демократії та свободи слова і свідомо йти на ризик- це критерії, якими керуються у своїй професійній діяльності справжні «акули пера»!

Так, саме журналісти у сьогоднішніх умовах кривавої війни, ризикуючи власним життям, впевнено тримають інформаційний фронт та оперативно доносять важливу інформацію із передової.

Щиро бажаю вам, шановні журналісти, міцного здоров’я, мирного неба, широкої аудиторії читачів, цікавих матеріалів та ніколи не зраджувати своїм професійним принципам, адже ви –головне  джерело формування громадської думки! І звісно - Перемоги всім нам !

З повагою міський голова Ігор Мерена