У східному напрямку відправлено допомогу військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади

Дата: 09.06.2022 08:57

8 червня Благодійний фонд ім. праведниці світу Катерини Сікорської за підтримки Підгаєцької міської ради відправив гуманітарну допомогу військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади. Гуманітарний вантаж буде доставлено у Донецькому напрямку, а саме у міста Северодонецьк, Лисичанськ,Краматорськ.

Допомога включає:
- військова форма;
- взуття;
-  продукти( мед, тушонки, паштети, мівіна, енергетичні батончики, цукор, чай, кава);
- засоби гігієни(вологі серветки, зубні щітки та пасти, станки та пінки для бриття, гелі для душу, шампуні, рушники);
- сигарети

Також на потреби ЗСУ відправлено автомобіль, які придбали українці у США.

Висловлюємо вдячність Рафалу Калішу (Rafal Kalisz), президенту польської фірми «Fibrain» місто Жешув, Збіґнєву Сухита Zbigniew Suchyta, бурмістру польського міста-партнера Стшегом, Галині Косинській (Galyna Kosyn'ska ), Ярославу Футерко та ресторану Ukrainian Cafe & Restourant , місто Лондон, Англія, а також всім європейським і американським друзям  та людям доброї волі за надання гуманітарної допомоги, яка передається на потреби військовослужбовців та людям, котрі опинилися у зоні гуманітарної катастрофи.