Дата: 14.06.2022 09:53

13 червня 2022 року Благодійним фондом ім. К.Сікорської за підтримки Підгаєцької міської ради відправлено допомогу військовослужбовцям, призваних від Підгаєцької громади.

Допомога включала:

- медикаменти
- солодощі;
- енергетичні батончики;

Щиро дякуємо  Рафалу Калішу Rafal Kalisz, президенту польської фірми «Fibrain» місто Жешув, Збіґнєву Сухита Zbigniew Suchyta, бурмістру польського міста-партнера Стшегом, Лєшеку Колаковські  Leszek Kolakowski, керівнику польської компанії DROK, місто Вроцлав, Каролю Пенкальські, місто Краків, Галині Косинській (Galyna Kosyn'ska ), Ярославу Футерко та ресторану Ukrainian Cafe & Restourant, місто Лондон, Англія, а також всім європейським і американським друзям та людям доброї волі за надання гуманітарної допомоги, яка передається на потреби військовослужбовців і людям, котрі опинилися у зоні гуманітарної катастрофи.