Дата: 01.07.2022 10:26

30 червня 2022 року у Дніпропетровському напрямку відправився вантажний бус із гуманітарною допомогою потребуючим та автомобіль (Jeep grand Cherokee) на потреби військовослужбовців, призваних від Підгаєцької громади.

Благодійна допомога, яка надана фондом ім.Катерини Сікорської за підтримки  Підгаєцької міської ради включала:

- картопля;
- яблука;
- паштети, консерви;
- засоби особистої гігієни;
- порошок;
- рукавиці

Нагадуємо, що автомобіль марки Jeep  grand Cherokee, який придбаний за кошти волонтерів Івана Васильовича Кунцьо, Івана Орестовича Кунцьо, Івана Дубаса, Петра Савки, Ярослава Гончара, Володимира Купратого, Петра Тимчишина, а також українців із США  та Німеччини,  із м. Дніпро буде відправлений у Донецькому напрямку на потреби наших військовослужбовців з Підгаєцької громади.

Щиро дякуємо волонтерам за придбання автомобіля, жителям громади за надання картоплі, а польським друзям - за решту допомоги!

Нехай Господь допоможе волонтерам успішно доїхати до пунктів призначення.